CHANEL مینی بژ | بلاگر زیبایی بریتانیایی[unpaid/sample] با توجه به اینکه دو مورد از سه پیشنهاد جدید اندازه سفر از CHANEL محصولات تابست، من هستند، این راه اندازی عالی برای من است. هر دو ، رنگ آمیزی آبی Le Beiges Water Fresh و Les Beiges Healthy Glow Bronzing Cream برای راحتی سفر کاهش یافته اند.

CHANEL مینی بژ

متأسفانه برای من، این سایه های خاص برای من خیلی عمیق هستند (در حال حاضر به هر حال) اما من به یک تعطیلات کوتاه می روم و مستقیماً به Duty Free (یا هر چیزی که اکنون است) می روم و امیدوار هستم که سایه های من، را انتخاب کنم. (من دیوانه وار سعی می کنم 5 روز پست را در 2 روز نوشتن جمع کنم، بنابراین اگر روز جمعه چیزی وجود نداشت، بد،د که من موفق نشدم). سومین محصولی که کوچک می‌شود، روغن روشن‌کننده Healthy Glow است که اگرچه من از آن استفاده نمی‌کنم، اما این تصور را دوست دارم که CHANEL با توجه به داده‌های آن‌ها، روغن بدن درخش، پیدا کرده است که به احتمال زیاد در تعطیلات می‌خواهیم. من فقط به اندازه کافی جذاب نیستم که این یکی از ضروریات سفر باشد – فکر می کنم ترجیح می دهم یک محصول حمام یا حمام داشته باشم – و ایده درخشان ، بدنم در تعطیلات را برای ،، که بیکینی سفید پوشیده اند که کاملاً به یاد ندارند کجا هستند را رزرو می کنم. قایق خود را پارک ،د.

CHANEL مینی بژ

من می خواهم توجه شما را به این سایه جدید Rouge Coco Baum – Sweet Treat نیز جلب کنم.CHANEL مینی بژ

این بسیار نزدیک به رنگ طبیعی لب من و دقیقاً همان رنگی است که ،ن فرانسوی به م،ای واقعی کلمه بدون هیچ آرایش دیگری می پوشند و ما تعجب می کنیم که چگونه آنها از شیک طبیعی برخوردار هستند.

CHANEL مینی بژ

بنابراین، این Water Tint در Light Deep (38 پوند)، سپس Medium Bronze in the Bronzing Cream (£37)، و Sweet Treat (34 پوند) درست در پایان است. همه چیز در CHANEL است اینجا. تصور کنید اگر این برند یک بالم لب کوچک بسازد - باید برای آن یکی با من در صف بجنگید :-))

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


[ad_2]
منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/chanel-les-beiges-minis/