Diorshow On Stage Crayon Kohl Liner – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Dior به تازگی Diors،w On Stage Crayon Kohl Liner جدید خود را منتشر کرده است. آستر سرمه ضد آب هم اکنون در 8 رنگ مختلف و قیمت هر کدام 32 دلار موجود است.

با حسن نیت از برند
با حسن نیت از برند
تاریخ انتشار رسمی: 16 مه 2023
از کجا ب،یم: DIOR + بخش + نوردستروم + خود یخچال ها

Diors،w روی صحنه مداد رنگی کوهل بوش

32.00 دلار

مداد رنگی Diors،w On Stage مداد سرمه ضد آب دیور است که نماد چشم دودی House of Dior را ایجاد می کند. خط با شدت بالای آن به دستیابی به ظاهر دودی کوتور کمک می کند.

این مداد سرمه که در رنگ‌های مختلف موجود است، با دقت و راحتی روی آن می‌چرخد. بافت ،ی آن امکان ،یب آسان در امتداد خط مژه و خط آب برای آرایش چشم قابل تنظیم را فراهم می کند. این مداد سرمه ضد آب حتی در شرایط مرطوب نیز رنگدانه بالایی دارد.

مداد رنگی Diors،w On Stage یک مداد سرمه با شدت بالا است که ایجاد یک ظاهر دودی دقیق و شیک را آسان می کند. طیف سایه های آن به شما امکان می دهد چشم های دودی را متن، با خلق و خوی خود ایجاد کنید، از محتاط ترین تا جسورانه ترین.

مداد رنگی Diors،w On Stage پلک را با 24 ساعت رنگ کوتور شدید بهبود می بخشد. بافت خامه ای و راحت آن امکان استفاده آسان و قابل ساخت را می دهد.

DIOR

،ید در: DIOR + بخش + نوردستروم + خود یخچال ها

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/05/16/diors،w-on-stage-crayon-kohl-liner/