elf Perfect 10 Palettes | بلاگر زیبایی بریتانیایی[unpaid/sample/affiliate/ad] واقعاً نمی‌توانم به یاد بیاورم که آ،ین بار چه زم، به یک پالت نگاه کردم – من به آرایش بسیار کمتری عادت کرده‌ام که یک پالت تلاش زیادی به نظر می‌رسد. با این حال، با قیمت 10 پوند برای هر شات، من به این 10 پالت سایه جذب می شوم که به من سایه هایی می دهد که در مجموعه (بزرگ) خود ندارم. من آن را بسیار کم کرده ام، اما هنوز، برخی چیزها را نمی توانم کنار بگذارم، از جمله پالت غروب آفتاب فروپاشی شهری من که غروب رز گلد جن شبیه به آن است.

بررسی elf Perfect Ten Palettes

یک سبز زیتونی دودی وجود دارد که من فوراً با آن جذب شدم و همچنین یک صورتی متالیک که روی چشم خیره کننده است. من آن دو سایه را با هم پوشیده ام و آنها عجب هستند! هیچ مشکلی با شدت یا آ،ین وجود ندارد – هر دو عالی هستند – و در کل این پالت واقعاً پوشیدنی است.

بررسی elf Perfect Ten Palettes

رنگ‌ها به‌گونه‌ای که ده برابر قیمت آن‌ها قیمت دارند، ،یب شدند! صاف، رنگدانه و لو، در احساس.بررسی elf Perfect Ten Palettes

این یک راز است - هر روز دودی نامیده می شود، اما در جن نمی آید، شاید در راه است. امیدوارم اینطور باشد زیرا این واقعاً مرا به روزهای اوج پالت بازگرداند که دود همه چیز بود. من می توانم خودم را در بسیاری از سایه های مشابه تصور کنم، گردن چوگان مشکی، ریمل های زیادی – نمی دانم چرا دیگر این کار را انجام نمی دهم. اما، من از این پالت کاملاً انگیزه دارم، بنابراین شاید وقتی پاییز فرا می‌رسد بتوانم به آن ظاهر دودی تیره‌ای که قبلاً کاملاً عاشقش بودم، برگردم. پیشاپیش متاسفم که ع، های نمونه عالی نیستند.

بررسی elf Perfect Ten Palettes

واو! به آن سایبان اسپند نگاه کن. وقتی موجود شد دوباره پرچمش می کنم (با یک نگاه کامل؟!) در این میان، پالت غروب است اینجا.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


[ad_2]
منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/e-l-f-perfect-10-palettes/