Gucci Beauty Liquid Mattes Review[unpaid/affiliate/ad] اینکه بگوییم من با گوچی دود می کنم دست کم گرفته شده است – هیچ بلم رنه صورتی در جایی غیر از ایالات متحده وجود ندارد. این سرنوشت وحشتناک چگونه است، (که من کاملاً درک می کنم یک مشکل Waitrose است) که برندی که هرگز تحت هیچ شرایطی با من درگیر نمی شود: الف) رنگ لب مورد علاقه من را تولید می کند و ب) سپس آن را حتی ممکن است متوقف کند. من دوستم سایمون را در مورد زم، که او در پایان ماه به نیویورک سفر می کند تا حداقل دو مورد را ب،د، درگیر کرده ام. من حتی eBay و Vinted را به این امید مبهم جستجو کردم که ممکن است ،ی در حال بارگذاری ، باشد، اما البته هیچ ، این کار را نمی کند زیرا این یک درخشان رنگ من سعی کردم مقداری در میلان ب،م و فکر کردم عجیب است که آنها Rene Pink را ندارند، و سپس Sep،ra UK با انبار بزرگی از Gucci وارد شد، اما Rene Pink را نداشت – علائم وجود داشت. من نفرین شده ام :-). با این حال، این واقعاً هدف این پست نیست – من برخی از مات های مایع گوچی را برای نشان دادن به شما دارم زیرا اگر به روکش مات علاقه دارید، از نظر قدرت رنگدانه در سطح بعدی قرار دارند.

مات مایع زیبایی گوچی

من نمی توانم فکر کنم که برس لب می تواند ابزار کاربردی بسیار بهتری نسبت به پای ،ن باشد – رنگدانه های زیادی در آنها وجود دارد که فکر می کنم دقت جزء کلیدی پوشیدن است. با این حال، حتی اگر پایان به سلیقه من نیست، باید بگویم که آنها از نظر بافت عالی هستند – تقریباً موز هستند.

مات مایع زیبایی گوچی

پوشش بسیار ملایم است تا مات صاف – از نظر ظاهر بصری به هیچ وجه روی لب ها خشن نیست. این فرمول نیز سخت نیست – ،یبی از ویتامین E، هیالورونیک و روغن رز سیاه تضمین می کند که در هنگام سایش احساس بی وزنی می کنید. من متوجه شدم که ماندگاری نسبتاً طول، دارد – نقطه ضعف آن این است که لکه بر جای می گذارد، بنابراین برای از بین بردن کامل آن به یک پاک کننده من، رنگ لب نیاز دارید.

مات مایع زیبایی گوچی

این کورنلیا صورتی است اینجا.

این یکی آنها در آرژانتین ملاقات ،د اینجا.

و لیزی تایگر برای جسوران! این است اینجا. هر کدام 35 پوند هستند. در تصویر اصلی، ترتیب اجرای جنت روست، گلدی رد، آنها در آرژانتین، کورنلیا پینک و همان ترتیب برای نمونه های زیر است.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/gucci-beauty-liquid-mattes-review/