MAC Cosmetics Hyper Real™ مراقبت از پوست با عملکرد بالا – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

MAC Cosmetics به تازگی خط مراقبت از پوست با عملکرد بالا Hyper Real™ خود را راه اندازی کرده است. قیمت این محصولات در حال حاضر بین 48 تا 55 دلار است.

با حسن نیت از برند
با حسن نیت از برند
تاریخ انتشار رسمی: 1 ژانویه 2022
از کجا ب،یم: لوازم آرایشی مک + خیابان پنجم ،س + دیلارد

سرم هایپر ریل سرومیزر اسکین متعادل کننده سرم آبرس،

55.00 دلار

یک هیبرید سرم مرطوب کننده که سد پوستی را متعادل می کند، بافت را بازسازی می کند و تقویت می کند تا یک بوم گلبرگ نرم با درخشندگی روشن از درون.

این سرم مرطوب‌کننده هیب، که برای استفاده با یا بدون آرایش طراحی شده است، با پشتوانه علمی و مورد تایید هنرمندان، سد پوست را متعادل، بازسازی و تقویت می‌کند تا یک بوم گلبرگ نرم با درخشندگی روشن از درون. فرمول با کارایی بالا توسط Pro-4 Power Infusion Matrix که دارای عصاره گل صد توم، ژاپنی انعطاف پذیر و کمیاب، نیاسینامید تصفیه کننده پوست، هیالورونیک اسید آبرسان و حجیم کننده و سرامیدهای ترمیم کننده برای ارائه نتایج فوری و طول، مدت است. این فرمول که با ،یبی از ذرات مروا، بسیار ریز و پخش کننده نور ادغام شده است، به طرز ماهرانه‌ای پوست را برای درخشندگی سالم بهبود می‌بخشد. تست شده روی همه رنگ‌های پوست.

لوازم آرایشی مک

،ید در: لوازم آرایشی مک + خیابان پنجم ،س + دیلارد

مرطوب کننده Hyper Real SkinCanvas Balm™ ، رنگ

49.00 دلار

، مرطوب‌کننده‌ای که سد پوست را تقویت و محافظت می‌کند و بلافاصله و به مرور زمان پوست را صاف می‌کند و در عین حال تسکین می‌دهد و از تحریکات قابل مشاهده جلوگیری می‌کند تا پوستی انعطاف‌پذیر و نرم مانند گلبرگ با درخشندگی سالم داشته باشد.

پوست خود را با ، مرطوب کننده مورد تایید و حمایت علمی ما که بلافاصله و به مرور زمان پوست را عمیقا آبرس، و صاف می کند لذت ببرید. ، سبک و با جذب سریع سد پوستی را تقویت کرده و از آن محافظت می کند تا پوستی سالم تر داشته باشد. تسکین می دهد و از تحریکات قابل مشاهده جلوگیری می کند و به مدت 24 ساعت مرطوب می کند تا پوستی لطیف و نرم مانند گلبرگ را با درخششی سالم نشان دهد. مرطوب کننده با کارایی بالا از Pro-4 Power Infusion Matrix برخوردار است که دارای عصاره گل صد توم، ژاپنی انعطاف پذیر و کمیاب، نیاسینامید تصفیه کننده پوست، هیالورونیک اسید آبرسان و حجیم کننده و سرامیدهای ترمیم کننده برای ارائه نتایج فوری و طول، مدت است. علاوه بر این، کره های انبه و آووکادو به ایجاد احساس نرمی، تغذیه و نرمی پوست کمک می کنند. تست شده روی تمام رنگ های پوست.

لوازم آرایشی مک

،ید در: لوازم آرایشی مک + خیابان پنجم ،س + دیلارد

روغن پاک کننده بوم Hyper Real Fresh

48.00 دلار

روغن پاک کننده ای که به آرامی و در عین حال به طور موثر آرایش سرسخت، آلاینده ها و میکرو گرد و غبار را پاک می کند و پوست را برای داشتن ظاهری سالم و تمیز نرم می کند. ایمن برای پوست و چشم های حساس

روز را با روغن پاک‌کننده سبک ما که توسط علم حمایت شده و مورد تایید هنرمندان است، آب کنید که به آرامی و در عین حال به طور موثر آرایش سرسخت، آلاینده‌ها و میکرو گرد و غبار را پاک می‌کند و در عین حال پوست را نرم می‌کند. فرمول لو، و ،ن مانند بدون زحمت روی پوست می‌چرخد و آن را شستشو می‌دهد – همه اینها بدون برجای گذاشتن اثر چربی برای درخشندگی سالم و تمیزی که هرگز احساس سفت یا خشکی نمی‌کند. پاک کننده قوی و در عین حال ملایم، تعادل رطوبت پوست را نیز حفظ می کند، بلافاصله پوست را صاف می کند و بافت پوست را بهبود می بخشد. فرموله شده با عصاره گل صد توم، ژاپنی انعطاف پذیر و کمیاب، و روغن های سوباکی، جوجوبا و دانه آفتابگردان و همچنین ویتامین E، این پاک کننده بر پایه روغن، پوست را برای داشتن پوستی نرم تر بهبود می بخشد. حتی بهتر؟ این باعث ایجاد جوش و انسداد منافذ نمی شود و برای انواع پوست – از جمله پوست های چرب و پوست حساس و چشم ها طراحی شده است.

لوازم آرایشی مک

،ید در: لوازم آرایشی مک + خیابان پنجم ،س + دیلارد

001 سرم + برس مرطوب کننده

37.00 دلار

یک برس مصنوعی و مورد تایید هنرمندان که به طور خاص برای استفاده از فرمول های مراقبت از پوست طراحی شده است.

با استفاده از اولین برس مراقبت از پوست ما، برنامه مراقبت از پوست خود را ارتقا دهید تا تشریفات صورت را به روال روزمره شما بیاورد. برس سرم + مرطوب کننده 001 ما که با همکاری M·A·C Artists توسعه یافته است، به طور ویژه برای اعمال مراقبت از پوست Hyper Real™ ساخته شده است. برس گنبدی شکل و مورب دارای موهای صاف، ابریشمی و فشرده است که برای استفاده و جذب دقیق پوست را در آغوش می گیرد. این برس به آرامی فرمول‌های سرم، ، و مومیایی‌کننده را بدون کشیدن یا کشیدن روی پوست ماساژ می‌دهد تا یک بوم کاملا آماده و آماده برای آرایش ایجاد شود. همچنین لایه برداری ملایمی را برای درخشش طبیعی تازه و گلگون فراهم می کند. برس های 100٪ مصنوعی و حرفه ای ما با استفاده از بهترین مواد با کیفیت ساخته می شوند. حرکات و تکنیک‌های ساخته‌شده توسط هنرمند ما را برای به حدا،ر رساندن مراسم برنامه‌تان کشف کنید.

لوازم آرایشی مک

،ید در: لوازم آرایشی مک + خیابان پنجم ،س + دیلارد


مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/01/01/mac-cosmetics-hyper-real-high-performance-skincare/