MAC x ریچارد کوین | بلاگر زیبایی بریتانیایی[unpaid/sample/affiliate/ad] اگر چیزی وجود دارد که شما را از نظر زیبایی در حال و هوای بهاری قرار دهد، باید مجموعه MAC x Richard Quinn باشد. چه لذت بخش – بهترین همکاری که فکر می کنم MAC در مدت زمان طول، انجام داده است. خیلی خوشحال کننده است و در این مجموعه توجه زیادی به جزئیات و “فریلینگ اضافی” دارد – وقتی رژ لب ها را برای عکاسی ردیف کردم، پوزخند می زدم.

MAC x ریچارد کوین

طراح مد، ریچارد کوین، یک سبک خاص از ،یب گل‌ها دارد (او دوست دارد مقداری لات، سیاه هم بریزد) و این رژلب‌ها با بسته‌بندی بیرونی کاملاً متفاوت با رژ لب‌های داخلی، نمونه‌ای مطلق از آن هستند.

MAC x ریچارد کوین

شما می تو،د ارجاع لات، را در پس زمینه ببینید، اما در غیر این صورت، فقط یک انفجار از گل های زیبا. این پست به هر حال تصویر سنگینی است – فقط نمی توان هیچ یک از آنها را حذف کرد.MAC x ریچارد کوین

من باید برای این رژلب های مات کمی شما را در خانه ها بفرستم - آنها تقریباً به طور کامل فروخته شده اند اما من موجودی را در MAC of Vamp-Tastic پیدا کردم (اول سمت چپ) اینجا و موجودی در Selfridges of C، Haze (سمت راست) اینجا و همه آنها 24 پوند هستند. تا آنجا که من اطلاع دارم، این یک انحصاری Selfridges/MAC است، اما حدس می‌زنم که فروشگاه‌های MAC آن را داشته باشند تا بتو،د شانس خود را در آنجا امتحان کنید.

MAC x ریچارد کوین

اگر این نسخه ویژه را با رزهای زرد با شکوه در بسته بندی بیرونی، جزئیات هندسی روی بدنه و تکرار گل رز در ،مت بالایی کیف انتخاب کنید، شانس بیشتری خواهید داشت.

MAC x ریچارد کوین

در کت و شلوار مات مهر بسیار خاص است و 28 پوند قیمت دارد اینجا. تولدهای بهاری - لیست خود را بسازید!!

MAC x ریچارد کوین

بعدی رژگونه پودری با روکش پارچه ابریشمی در طلوع خورشید/غروب خورشیدی است – احتمالاً برای من شخصاً کمترین جذابیت را دارد زیرا من رژگونه ، را ترجیح می دهم. یک وجود دارد خیره کننده ابعاد اضافی نیز در این بسته بندی دقیق اگر مورد علاقه بیشتر باشد - 34 پوند است اینجا، اما اگر رژگونه برنزی/مرج، را ترجیح می دهید، اینطور است اینجا.

MAC x ریچارد کوین

باز هم، این بسته بندی است که قلب من را بر روی چهار آستر ژله ای برای ایجاد چشم های گرافیکی ربوده است - سایه هایی مانند Mint Crush (سبز پاستلی)، Lav-It (اسطوخودوس پاستلی)، Incorruptible (سفید) و Gilde Or Die (مشکی). آنها 22 پوند هستند اینجا.

MAC x ریچارد کوین

بنابراین، سایه‌ها از پایین به بالا عبارتند از: رژلب‌های Mint Crush و Incorruptible، Vamptastic، Rose Daydream، Mega Magenta و C، Haze و در نهایت رژگونه، Solar Sunrise/Solar Sunset. شما چی فکر میکنید؟

وابسته نیست اینجا

افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


[ad_2]
منبع: https://britishbeautyblogger.com/article/mac-x-richard-quinn/