Rohto Lip Fondue | بلاگر زیبایی بریتانیایی[purchase] ،ید دیگری از محله چینی ها – این بار کمی راحت تر در دسترس است. این فوندو لب روتو است – یکی از دوست داشتنی ترین بالم های چوبی که تا به حال داشته ام. من متوجه شده ام که این روند برای یک روکش لب شفاف اما براق بیشتر است و اگر احساس ماجراجویی می کنید، یک لب شیب دار است.

Rohto Lip Fondue

این صورتی مایل به قرمز است که یک صورتی بسیار خاص – و باید بگویم بسیار کره‌ای – شفاف گل رز است که همگی کت و شلواری با مقدار من، آب و درخشش است. اگر می‌خواهید لب‌های شیب‌دار داشته باشید، سایه تیره‌تری از صورتی را روی لبه‌های داخلی لب‌هایتان، بالا و پایین ،ید و سپس درخشش و سایه کمتر (ی،ی مومیایی بالا) را روی کل آن اضافه کنید.

لب ombre

در مرکز یک سایه صورتی عمیق اضافه کرده ام – از یک قلم مو استفاده کنید، فقط همه چیز را آسان می کند….

لب ombre

و سپس این با فوندو لب در بالا – ظریف است (قرار می رود) و این مومیایی ، تمام نور را به لب ها می آورد. این یک لباس بسیار راحت است و هیچ طعم یا عطری به آن ندارد (که می توانم بگویم). می تو،د Lip Fondue را در Stylevana پیدا کنید (هزینه حمل و نقل استاندارد 3.99 پوند است – انتظار می رود چند هفته طول بکشد) با 6.39 پوند اینجا. سه رنگ موجود است و من به شدت به این سه رنگ فکر می کنم – یکی صورتی کم رنگ تر، یکی مرج، و سپس یکی که من دارم، صورتی مایل به قرمز. اگر لب‌های ظریفی را دوست دارید که از بقیه بیشتر لذت‌بخش‌تر است، توصیه بزرگ. مغازه ای که من آن را ،یدم یک وب سایت دارد اینجا اما فوندوهای لب گران‌تر از Stylevana هستند، اگرچه اگر آن ظاهر را دوست دارید، گزینه‌های دیگری نیز دارند.

افشای شفافیت

تمامی محصولات به ،وان نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/rohto-lip-fondue/