Sculpted By Aimee Hydra Tint SPF20 Review[unpaid/sample/affiliate/ad] پوست‌های مسن‌تر و پوست‌های خشک‌تر این سرم مرطوب‌کننده رنگی Sculpted By Aimee را دوست دارند. این نام تجاری با هر عرضه بیشتر مرا تحت تأثیر قرار می دهد – من هنوز یک محصول “بد” ندیده ام که باعث می شود فکر کنم فرمول نویسان برتر بازی خود هستند. این سرم رنگی بر روی پوست شبنم‌دار است، به همان اندازه که می‌تو،د سبک وزن باشد و مراقبت از پوست بیشتر از آرایش است.

رنگ هیدرا

من نمی توانم باور کنم که رژ لبم را در اینجا لکه کرده ام – اما می تو،د ببینید که چگونه رنگ آن کمی رنگ را یکدست کرده و ظاهری واقعا درخشان داده است. آنقدر محصولی است که می تو،د آن را به یک محصول معمولی تبدیل کنید. من سایه 2.5 می پوشم (20 سایه وجود دارد) و فکر می کنم با توجه به اینکه تن من با خود برنزه شدن و کمی آفتابی که گرفته ام گرم است، می توانم یکی عمیق تر بروم.

Sculpted By Aimee Hydra Tint SPF20 Review

2.5 در زیر آمده است. 2.0 بالاتر است. ،یب رنگ به جای مواد تشکیل دهنده – هیالورونیک، آب سنتلا آسیاتیکا و پپتیدها به همراه SPF20، دارای ،یبات مراقبت از پوست است. با کمال تعجب، قرار است یک روکش مات داشته باشد، اما من واقعاً آن را چنین نمی یابم – به خصوص اگر می خواهید سرم یا SPF را زیر آن قرار دهید. در مورد استفاده از آن روی پوست های چرب یا براق دو بار فکر می کنم. SPF20 واقعاً برای هیچ چیز دیگری به جز آفتاب تصادفی به اندازه کافی بالا نیست، بنابراین باید مراقب آن باشید، اما در غیر این صورت، این محصول دوست داشتنی است. قیمت آن 23 پوند است که به نظر من معقول است – Sculpted یک نام تجاری هوشمندانه است که قیمت آن زیرکانه است تا به ،وان یک خیابان مرتفع ممتاز من، باشد. چکمه های موجود در رنگ Hydra Tint اینجا.افشای شفافیت

تمامی محصولات به صورت نمونه از برندها و نمایندگی ها برای من ارسال می شود مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. ممکن است از پیوندهای وابسته استفاده شود. پست ها وابسته نیستند.


[ad_2]
منبع: https://britishbeautyblogger.com/makeup/sculpted-by-aimee-hydra-tint-spf20-review/