Viseart The Coy Collection – BeautyVelleسلام! فقط یک سر بالا. پست‌های ما ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این م،ی که ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. همه تصاویر از برندهای ذکر شده است.

Viseart Paris به تازگی مجموعه Coy جدید خود را برای تابستان 2023 منتشر کرده است که دارای پالت کاملاً جدید و درخشندگی لب است. این مجموعه در حال حاضر با محصولاتی از قیمت 19 تا 40 دلار در دسترس است.

با حسن نیت از Viseart
با حسن نیت از Viseart
تاریخ انتشار رسمی: 13 آوریل 2023
از کجا ب،یم: VISEART + زیبا + خلیج زیبایی + بخش

Pe،es Shimmers Coy

40.00 دلار

در Pe،es Shimmers Coy – یک است، آرام از رنگ های درخشان شیرجه بزنید

در این فصل، دوازده رنگ رنگین کم، افسون‌کننده سرکوب‌ناپذیر به قلب همه دوستداران درخشش دورنگی – Pe،es Shimmers Coy! دورنگ‌های افسانه‌ای و درخشش‌های کریستالی آن به وضعیت اسطوره‌ای رسیده‌اند، و پس از سال‌ها جستجو برای رنگدانه‌های کمیاب جادویی مورد نیاز، کوی در مقادیر محدود در قالب بسته‌بندی مورد علاقه ما Pe،es به Viseart Paris بازگشت. پالت جذاب و ریزه‌ریز و آماده سفر دارای تابه‌های 1 گرمی مغناطیسی است که در بسته‌بندی مقوایی قابل بازیافت قرار گرفته‌اند که در مجموعه‌های Pe،es Mattes، Pe،es Shimmers، Pe، Pro و Edit خاصیت مغناطیسی ،یبی و هماهنگ را ارائه می‌دهد. به تخیل خود اجازه دهید وحشی شود و پالت رویایی Viseart خود را طراحی کنید!

VISEART

،ید در: VISEART + زیبا + خلیج زیبایی + بخش

Lip،ne روغن تقویت کننده رطوبت – COYISH

19.00 دلار

با مدل جدید و دوست داشتنی Moisture Boost Oil Lip،ne در سایه “Coyish” یک کمال از کمال مرج، دریافت کنید. این براق کننده آبرسان با درخشندگی بالا، بوسه ای تازه از درخشش هلویی درخشان را به شما می بخشد، که به طرز دلپذیری طراحی شده است تا رنگ نهایی کاملی را به روتین آرایش شما اضافه کند. برای درخشش ظریف، آن را به تنهایی بپوشید، یا آن را با رنگ سایه مورد علاقه خود از «Pe،es Shimmers Coy» ،یب کنید تا دنیایی مروارید از لذت دورنگی داشته باشید!

VISEART

،ید در: VISEART + زیبا + خلیج زیبایی + بخش

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…

مربوط


منبع: https://beautyvelle.com/2023/04/13/viseart-the-coy-collection/